TĘCZOWA JEDENASTKA

Witamy na stronie internetowej Publicznego Przedszkola nr 11 w Nowej Soli!!! Poprzez stronę chcielibyśmy przybliżyć Państwu naszą placówkę oraz ułatwić dostęp do bieżących informacji i wydarzeń. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony!!!

NASZE PRZEDSZKOLE DOŁĄCZYŁO DO AKCJI POMAGANIE PRZEZ UBRANIE ORGANIZOWANE PRZEZ FIRMĘ 3 R RECYCLING SOLUTIONS. AKCJA POLEGA NA PRZEKAZANIU NIEPOTRZEBNYCH UBRAŃ I WRZUCENIU ICH DO POJEMNIKA OZNACZONEGO JAK PONIŻEJ, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KORYTARZU NA WPROST WEJŚCIA. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PAŃSTWU ZA DOTYCHCZASOWĄ POMOC W FORMIE ZBIERANIA NAKRĘTEK,
KTÓRE PRZEKAZUJEMY DLA DZIECKA CHOREGO NA ENCEFALOPATIĘ PADACZKOWĄ.
DLA TYCH KTÓRZY NIEDAWNO DOŁĄCZYLI DO NASZEGO PRZEDSZKOLA ZACHĘCAMY DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO NASZEJ AKCJI.
MOŻNA POMÓC ZBIERAJĄC WSZELKIEGO RODZAJU PLASTIKOWE NAKRĘTKI, NP. Z NAPOJÓW, CHEMII, KOSMETYKÓW.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI " SERCE DLA ZWIERZAKA" , ZBIÓRKI KARMY SUCHEJ LUB MOKREJ ORAZ AKCESORIÓW DLA ZWIERZĄT Z NOWOSOLSKICH DOMÓW TYMCZASOWYCH.
AKCJA TRWA OD 01.09.2019 DO 31.05.2020

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ZBIÓRCE KASZTANÓW!!!

Zapraszamy do udziału w wewnątrzprzedszkolnych konkursach :o)

Nasze akcje

Akcje w roku szkolnym 2019/2020

Bieżące informacje dla Rodziców.

Do pobrania

Aby ułatwić Państwu dostęp do wybranych dokumentów, zapraszamy do ich samodzielnego pobrania. Są one również dostępne w przedszkolu.

JESIEŃ

.