TĘCZOWA JEDENASTKA

Witamy na stronie internetowej Publicznego Przedszkola nr 11 w Nowej Soli!!! Poprzez stronę chcielibyśmy przybliżyć Państwu naszą placówkę oraz ułatwić dostęp do bieżących informacji i wydarzeń. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony!!!

Biedronki

Do grupy Biedronek uczęszczają dzieci 4-letnie. Nauczycielki grupy: mgr Iwona Macias i mgr Anna Krajewska

tak spędzamy jesienne dni

• IMG20231013141413.jpg
  • IMG20231024115442.jpg
  • IMG20231025083052.jpg
  • IMG20231026125323.jpg
  • IMG20231117094418.jpg
  • IMG20231117094422.jpg
  • IMG20231117094843.jpg

wizyta biedronek w bibliotece

Wizyta w bibliotece na naszym osiedlu to część spaceru. Pożyczamy 10 książek i kiedy je przeczytamy zaraz idziemy je zwrócić. Jesteśmy stałymi czytelnikami, a każde spotkanie z paniami z  biblioteki jest dla nas dawką wiedzy.

biedronki na koncercie

Muzyczna bajka zaciekawiła nas wszystkich

dzień chłopaka

Dzień wyjątkowy dla naszych chłopców. Mamy ich tylko dziewięciu i to oni byli dzisiaj wyróżnieni. Pierwsi w kolejce do łazienki i szatni. Dla nich dziewczynki zaśpiewały 100 lat. Niespodzianki dla nich również przygotowały Ola z mamą i babcia Leny W.

jesteśmy coraz bardziej samodzielni

Jakie zadania ma dyżurny od stolików powiedziała mam pani Karolina. Pierwszą odważną była Laura i jak widać na zdjęciu bardzo jej się to  pomaganie podobało. Jest też wielu chętnych do tej pracy i na pewno będą mogli spróbować. Rozpoczęliśmy też doskonalenie umiejętności samodzielnego mycia zębów. Niektórzy z nas byli mocno zdziwieni, kiedy dowiedzieli się o potrzebie umycia też języka. Pamiętamy także o myciu  szczoteczki po skończeniu tej czynności.

dzień przedszkolaka

Jedno z ważniejszych uroczystości w przedszkolu to Dzień Przedszkolaka. Wspólnie z innymi grupami z naszego przedszkola hucznie go obchodziliśmy. Był śpiew, tańce i zabawa. W każdej sali inne zadania do wykonania. Dzięki rodzicom był również słodki poczęstunek. Będziemy miło wspominać ten dzień.

biedronki to my!

Malujemy farbami i cieniutkim pędzlem. Wcale nie jest łatwo.

nasze zmysły

Czym wąchamy, smakujemy , słyszymy i nie tylko- to  zabawa podsumowująca tydzień.

biedronkowa medalistka

Oto nasza miłośniczka lekkiej atletyki - Oliwka. Uczestniczka biegu,  w którym zdobyła medal i my jesteśmy z niej dumni. Oto przykład, że należy rozwijać pasje dziecka, a sport to zdrowy sposób na spędzenie wolnego czasu. Gratulujemy Oliwce.

1 dzień w przedszkolu po wakacjach

Miło było spotkać się 1 września po przerwie wakacyjnej. Czekały na nas nowe zabawki i uśmiechnięci koledzy i koleżanki.

Zapraszamy do udziału w wewnątrzprzedszkolnych konkursach :o)

Nasze akcje

Akcje w roku szkolnym 2022/2023

Bieżące informacje dla Rodziców.

Do pobrania

Aby ułatwić Państwu dostęp do wybranych dokumentów, zapraszamy do ich samodzielnego pobrania. Są one również dostępne w przedszkolu.

JESIEŃ

.